У понеділок, 28 січня, Комітет з питань соціальної політики ВР проведе екстрене засідання робочої групи в зв’язку з ситуацією, що склалася в санаторії «Лермонтовський». Про це на своїй сторінці в Фейсбук повідомила народний депутат, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, Наталія Королевська.

«В Одесі знову загострилася ситуація навколо знаменитого санаторію «Лермонтовський». 25 січня з 5 ранку територію здравниці захопили невідомі люди, які, за інформацією від директора санаторію Дмитра Антіпова, не пускають на територію персонал, не надали жодних документів і не представилися. Вимагаємо негайно розібратися, що відбувається в санаторії, і забезпечити дотримання закону», – написала опозиційний політик.

У зв’язку з ситуацією, що склалася, Комітет з питань соціальної політики ВР в понеділок проведе екстрене засідання робочої групи.

Нагадаємо, рішенням уряду санаторій «Лермонтовський» був переданий Міністерству юстиції, після чого в оздоровчому закладі почалися маски-шоу з використанням озброєних людей. За останні три роки санаторій пережив 12 спроб рейдерського захоплення.

Останні записи