Кабінет Міністрів України заборонив нерегулярні авіарейси між Україною та Росією. Це рішення є реакцією на переліт голови Політради ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ ‒ ЗА ЖИТТЯ Віктора Медведчука і кандидата у президенти Юрія Бойка до Москви, де вони провели зустріч із прем’єр-міністром РФ Дмитром Медведєвим і главою «Газпрому» Олексієм Міллером з метою переговорів щодо зниження ціни на газ для українських споживачів.

Замість того щоб займатися наболілими питаннями зниження комунальних тарифів для населення, забезпечення соціального захисту громадян, нормалізації економічної ситуації у країні, Кабмін витрачає час на введення, по суті, персональних санкцій проти Віктора Медведчука та Юрія Бойка як представників ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ ‒ ЗА ЖИТТЯ.

Своїм рішенням Кабмін визнає, що всі попередні польоти здійснювалися у повній відповідності із законом. І у цього на перший погляд маразматичного рішення є страшне для громадян України пояснення.

Кабмін Гройсмана, котрий, як і вся влада, перебуває у стані агонії, усвідомлює, що переговори Віктора Медведчука та Юрія Бойка з вищим керівництвом Російської Федерації мають усі шанси завершитися успішно. А це обернеться зниженням тарифів для простих українців і неминучим притягненням до відповідальності чиновників, що наживають мільйони на корупційних схемах «Дюссельдорф+» і «Роттердам+».

Саме для того, щоб хоч якось перешкодити нормалізації відносин із РФ, утруднити переговорний процес, помститися за політичну позицію Віктора Медведчука, Юрія Бойка та ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ ‒ ЗА ЖИТТЯ в цілому, і приймається абсурдне рішення.

Партія ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ

Останні записи