На цьому наголосив депутат Житомирської обласної ради Анатолій Мелашенко, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ.

За його словами, діяльність влади, яка йде, протягом останніх п’яти років призвела до занепаду більшість галузей промисловості.

«Мова не лише про нафтопереробку, металургію чи машинобудівництво. Катастрофічно знизилося виробництво навіть елементарної, не потребуючої значних інвестицій і нових високих технологій, продукції. Наприклад, видобуток вугілля у 2018 році на 59,5% менший аніж у 2013, видобуток вапняку скоротився на 69,5%. На половину або й більше скоротилося виробництво хліба, шоколаду, одягу, тощо. Разом з промисловістю занепадає економіка країни», — каже Анатолій Мелашенко.

Кризова ситуація й у бізнесі, як великому, так і малому. За період 2014-2017 років кількість юридичних осіб скоротилося на 2,8 тисячі, фізичних осіб-підприємців на 124,4 тисячі. У свою чергу, це призвело до ліквідації більше півтора мільйона робочих місць.

«У Житомирській області лише з 2012 по 2013 рік кількість малих підприємств зросла на 441 одиницю. А вже з 2014 року ми можемо спостерігати зменшення кількості підприємств як великих, так і середніх та малих», — зауважує депутат Житомирської обласної ради.

«Все це є результатом бездарної політики попередньої влади, яка не створювала умови для розвитку малого та середнього бізнесу, не була зацікавлена в розвитку вітчизняного підприємництва. Ми з вами розуміємо, що такий шлях приведе до остаточної втрати країни. ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ — це команда професіоналів і висококваліфікованих спеціалістів у найрізноманітніших галузях. Нам під силу відновити економічний потенціал України, а разом з цим повернути соціальну стабільність та впевненість у завтрашньому дні кожному українцю», — резюмував Анатолій Мелашенко.

Останні записи