На цьому наголосив голова фракції опозиціонерів у Житомирській облраді Анатолій Мелашенко, коментуючи законопроект №9527 про списання заборгованості населення за житлово-комунальні послуги, який подали народні депутати від ОППОЗІЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ — ЗА ЖИТТЯ, у тому числі Юрій Бойко.

«У період з 2014 по 2018 роки ціна на газ для населення зросла на 1080%, на гаряче водопостачання — на 560%, на опалення — на 1240%, на електроенергію — на 221,4%. У той же час середня зарплата за відповідний період зросла лише 171,5%. Це призвело до збільшення заборгованості населення за житлово-комунальні послуги більш ніж у чотири рази — до 55,6 млрд грн. Реакція на ці цифри парламентарів, котрі подали законопроект про списання богів, цілком зрозуміла та логічна. Вони не бажають бачити народ боржниками та жебраками й намагаються дати українцям шанс на краще життя», — зазначив Анатолій Мелашенко.

На думку опозиціонера, сьогоднішній розмір боргу — це доказ «тарифного геноциду», який влаштувала нинішня влада.

«Йдучи на усі умови МФВ заради чергового фінансового траншу, уряд безсовісно раз за разом підіймав тарифи. Залишаючи при цьому прожитковий мінімум, зарплати та пенсії ганебно низькими, як для країни, що прагне до ЄС», — зауважив депутат.

Прийняття законопроекту про списання заборгованості дозволить не лише знизити соціальну напругу,  а й зменшити боргове навантаження на найбільш незахищені верстви населення, переконаний Анатолій Мелашенко.

«Такий же  ефект матиме і прийняття поданого Юрієм Бойко законопроекту №9403, згідно з яким максимальна вартість газу повинна складати 4820 гривень за тисячу кубометрів. Сьогодні лише опозиція готова стати на захист громадян України. Команда Юрія Бойка знає, що для цього потрібно. Він єдиний гарантує нам мир, економічну стабільність та соціальний захист», — резюмував депутат.

Останні записи