«Результати першого туру виборів президента вже відомі. Наш лідер Юрій Бойко має четвертий результат по Україні. Цифри показали, що люди довіряють Юрію Бойку, і ця підтримка додає нам впевненості у правильності нашого курсу», – заявив перший заступник керівника опозиціонерів Кіровоградщини Андрій Тесленко.

Він зазначив, що «експерти» навмисне занижували шанси Юрія Бойка, однак голосування все розставило на свої місця. «8,74% тих, хто проголосував у Кіровоградській області, віддали свій голос Юрію Бойку. У Знам’янці та Олександрії наш лідер вийшов на друге місце. Такий результат – це хороший заділ для ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ на парламентські вибори. Виборці показали, кому вони готові довірити захист своїх інтересів та інтересів країни», – підкреслив Андрій Тесленко.

Опозиціонер висловив подяку всім жителям Кіровоградщини, які підтримали Юрія Бойка. «Люди чекали від опозиції перемоги, але організоване владою висунення Олександра Вілкула дезорієнтувало частину виборців. 4%, які отримав Вілкул, могли б допомогти Бойку вийти до другого туру і в підсумку перемогти. При цьому результат Бойка практично в три рази вищий, ніж у Вілкула. І це говорить про те, хто був правий», – наголосив політик.

«Війна, злидні та розруха – головні «досягнення» нинішньої влади за п’ять років свого правління. У нас є професійна команда і чітке бачення, що потрібно зробити, щоб повернути в Україну мир, вивести країну з кризи і відновити економіку. Перед нами – серйозні завдання і велика робота», – резюмував Андрій Тесленко.

Останні записи