У суботу, 23 березня, в Болграді Одеської області відбувся масштабний форум «Бессарабія ЗА Юрія Бойка». Більше 500 учасників одноголосно підтримали кандидата в президенти Юрія Бойка, зазначивши, що крім повернення миру в пріоритетах у опозиційного політика – економічний розвиток країни і зниження тарифів.

Ініціатор форуму – народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик – підкреслив, що від майбутніх президентських виборів залежить, чи буде припинена війна в Донбасі і чи піде Україна шляхом розвитку.

«Від нашого вибору залежить майбутнє України. Ми бачили, як нинішня влада впродовж п’яти років вбивала країну та її економіку, забувши про пенсіонерів, ветеранів і дітей. За час правління режиму Порошенка тарифи на електроенергію зросли в 4 рази, на газ – в 10 разів, на гарячу і холодну воду – в 6 разів, на опалення – в 12 разів. Потрібно припиняти це «життя по-новому» і починати відроджувати країну. У Юрія Бойка є реальний план для мирного розвитку України, який він реалізує після приходу до влади», – заявив Микола Скорик.

За допомогою відеозв’язку до жителів Бессарабії звернувся і сам Юрій Бойко.

«Я радий вас всіх бачити, я дуже радий, що ми одна велика команда. Я з вами, і те, що ви підтримуєте мене, дає мені додаткових сил для нашої спільної перемоги», – підкреслив Юрій Бойко.

В ході форуму його учасники обговорили ситуацію в країні, а також першочергові завдання, які необхідно реалізувати після перемоги на виборах. Також перед гостями форуму з різними номерами виступили місцеві артисти.

Почесними гостями бессарабського форуму стали народний депутат Микола Скорик, мер Болграда Сергій Димитрієв, заступник голови Болградської райради Михайло Садаклієв, помічник Миколи Скорика Василь Бабанський, опозиційні депутати Одеської обласної ради, а також опозиціонери Болградського, Арцизького, Саратського, Кілійського, Тарутинського, Ізмаїльського, Татарбунарського, Ренійського районів Одеської області та міста Ізмаїл.

Останні записи