Більшість українців вважають, що заборона російських фільмів і книг, чорні та білі списки діячів культури, мовні квоти – всі ці «демократичні» нововведення України, що нібито єврореформується, продиктовані виключно політикою радикальної русофобії й антиросійської істерії. Цифри красномовніші за будь-які слова: згідно з даними опитування Київського міжнародного інституту соціології, проведеного з 28 лютого до 11 березня 2019 року, 53,5% українців переконані, що заборона російських телеканалів є помилкою та призводить до обмеження прав громадян. І лише менше третини населення (31,7%) вважає, що заборона потрібна.

59,6% громадян негативно оцінили заборону гастролей окремих російських артистів і показа російських фільмів в Україні, а підтримують цю заборону тільки трохи більше чверті – 27,7%.

53,2% жителів країни розцінюють заборону російських соцмереж як помилку і обмеження їхніх прав, підтримують цю заборону лише 28,8%.

42,2% українців назвали недоцільним введення обмежувальних квот на українську мову на радіо і ТБ, підтримали ці квоти тільки 32,2%.

Стає очевидним, що жодна з «реформ» парубіїв-кириленок-в’ятровичів та іншої ура-патріотичної зграї не знайшла і ніколи не знайде підтримки у більшості громадян України. Кращим доказом цього є той факт, що, незважаючи на радикальну русофобію та антиросійську істерію, яка нинішньою владою зведена в ранг нової національної ідеї, ставлення українців до Росії поліпшується. Якщо у вересні 2018 року своє ставлення до Росії оцінювали як «дуже добре» або «добре» 48%, то в лютому 2019-го – вже 57%. Це найкраща відповідь ура-патріотам у владі та радикалам усіх мастей, які протягом п’яти років намагалися посіяти ворожнечу між нашими народами.

Віктор Медведчук,

голова Політради партії

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ

Останні записи