Згідно з даними опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології з 28 лютого до 11 березня 2019 року, відповідаючи на запитання: «Якби для припинення бойових дій і мирного врегулювання конфлікту на Донбасі потрібно було надати автономію у складі України непідконтрольним територіям Донецької і Луганської областей (ДНР і ЛНР), чи підтримали б Ви таку пропозицію?» – 51% українців сказали, що підтримали б ідею надання Донбасу автономії у складі України (28% упевнені, що підтримали б і ще 23% скоріше підтримали б). Не підтримують ідею автономії 24% (упевнені, що не підтримали б таку пропозицію 15,2% і скоріше не підтримали б 8,8%).

Таким чином, число людей, які виступають за надання автономії Донбасу в складі України, вдвічі перевищує число противників.

Український народ показав, що він набагато мудріше влади і політиканів з «партії війни», які закликають до силового сценарію вирішення конфлікту на Донбасі. Позиція простих громадян нашої країни є найкращою підтримкою мирного Плану-концепції врегулювання кризи на Південному Сході України ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, який передбачає надання автономії Донбасу в складі України.

Результати цього опитування свідчать, що владі не вдалося – ані політичними репресіями, ані порушенням кримінальних справ, ані погрозами з боку націонал-радикалів – домогтися, щоб ми припинили боротьбу за встановлення миру на Донбасі. Наш мирний план-концепція дійшов до людей, і число прихильників наших ідей більш ніж удвічі перевищує кількість їхніх супротивників. А це означає, що мирний план-концепція ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ має всі шанси бути реалізованим. Україна повернеться на Донбас, а Донбас – в Україну!

Віктор Медведчук,

голова Політради партії

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ

Останні записи