ЗАЯВА ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ

Напередодні виборів нинішній режим посилює тиск на всіх незгодних з його політикою. Влада забирає у мільйонів українських громадян право на вільне волевиявлення, відмовляючись відкривати дільниці для голосування в зарубіжних країнах. За обговорення планів щодо встановлення миру в Донбасі проти опозиційних політиків відкриваються кримінальні справи.

Неугодні журналісти і громадські діячі місяцями знаходяться за ґратами.

Незгодним з політикою режиму громадянам відмовляють у в’їзді до рідної країни, як це сталося по відношенню до Намісника Десятинного монастиря м.Києва, єпископа Української Православної Церкви отця Гедеона.

Громадянина України без суду та слідства було позбавлено громадянства, його паспорт анульовано, а самого видворено з країни. Влада розправилася зі своїм громадянином тільки за те, що він сповідує не ті погляди, не ту віру і наважився відкрито відстоювати своє право на свободу совісті та віросповідання.

Правове свавілля влади означає лише одне – вона боїться власних громадян. У режиму не залишилося інших засобів для просування своєї ідеології, крім репресій та насильства. І те, що гоніння розгорнулися в період виборів, означає тільки одне – влада усвідомлює свій неминучий програш.

Після перемоги на виборах, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ ґарантує забезпечення всіх прав і свобод кожному українському громадянину незалежно від його походження, расової, етнічної чи конфесійної приналежності.

Все, громадяни, які виявилися жертвами свавілля цього режиму, будуть відновлені у своїх правах, а всі винні в порушенні людських і громадянських прав понесуть суворе покарання.

Громадяни України, на цих виборах ми повинні відстояти наші права і свободи! Ми повернемо країні мир, демократію і надію на майбутнє. Разом переможемо!

Останні записи