Генеральна прокуратура України доручила слідчим центрального апарату Державного бюро розслідувань провести досудове розслідування кримінального правопорушення, вчиненого групою народних депутатів з «Народного фронту» і «Самопомочі».

Як відомо, у вересні минулого року зграя маргінальних діячів із партій політичних лузерів Яценюка та Садового, виконуючи політичне замовлення «вашингтонського обкому» з дискредитації Віктора Медведчука, надіслала у СБУ пасквіль-донос, у якому повідомила завідомо неправдиву інформацію про нібито вчинення злочинів представниками і керівництвом Громадського руху «Український вибір ‒ Право народу».

З огляду на той факт, що депутатський донос, підписаний В. Романюком, С. Висоцьким, А. Левусом, І. Лапіним, О. Медуницею, М. Величковичем, М. Бондарем, О. Опанасенком, Г. Гопко, О. Єднаком і В. Соляром, містить наклепницькі звинувачення, ґрунтується на завідомо неправдивих повідомленнях і поспіхом сфабрикованих «доказах» нібито вчинення представниками Громадського руху тяжких злочинів, дії Левуса і Ко є кримінальним правопорушенням, передбаченим частиною другою статті 383 Кримінального кодексу України («Завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину»).

Ще одним підтвердженням неправдивості звинувачень на адресу Медведчука є позиція Юрія Луценка, який заявив, що Генеральна прокуратура не може пред’явити жодних претензій Віктору Медведчуку, зокрема і за тими звинуваченнями, про які говорять Левус і Ко.

Втім, за кількістю написаних пасквілів Левуса з повним правом можна назвати донощиком-рецидивістом. Так, протягом 2015‒2018 років цей діяч неодноразово звертався до правоохоронних органів з наклепницькими заявами про нібито вчинення Віктором Медведчуком злочинів проти національної безпеки України. І хоча абсурдність доносів Левуса очевидна, ані він сам, ані його посіпаки з «Народного фронту» так і не були покарані. «Фронтовики» (провладна політсила, очолювана Яценюком ‒ ватажком п’ятої колони США і МВФ в Україні) здійснюють безпрецедентний тиск на правоохоронні органи та органи правосуддя, вимагаючи прийняття потрібних їм рішень.

Однак ми віримо, що в Україні навіть після проведених з ініціативи «Народного фронту» і «Самопомочі» руйнівних реформ, до речі жорстко розкритикованих у ЄС (досить згадати скандальний закон про люстрацію ‒ «Про очищення влади»), представники правоохоронних органів дотримуватимуться принципу верховенства права. А слідчі центрального апарату ДБР, яким Генеральна прокуратура України доручила провести розслідування кримінального правопорушення, вчиненого Левусом і Ко, продемонструють стандарти професіоналізму та забезпечать дотримання приписів Закону України «Про Державне бюро розслідувань», що зобов’язує їх діяти на основі законності, незалежності, неупередженості, справедливості та політичної нейтральності.

Виконком Громадського руху

«Український вибір ‒ Право народу»

Останні записи