«Жодного дня без згадки про Віктора Медведчука» — ось життєвий принцип глави фракції «Народний фронт» Максима Бурбака. Більшість заяв цього діяча написані за засмальцьованими методичками «вашингтонського обкому» — надумані, цинічно брехливі звинувачення, які, по суті, зводяться до одного твердження: Медведчук є втіленням реваншу опозиційних сил.

Так, для «Народного фронту» і його напівмаргінального лідера Яценюка, рейтинг якого менше статпохибки, Віктор Медведчук був, є і буде втіленням реваншу. Антиамериканського реваншу! Реваншу здорових політичних сил, які здатні вивести Україну з кризи, створеної Арсенієм Яценюком під уважним і пильним контролем США, і звільнити від ярма американського зовнішнього управління.

Достатньо згадати події 2014 року і нуландгейт, щоб зрозуміти, як політичне непорозуміння Яценюк-куля-в-лоб став прем’єр-міністром України. І навіть після відставки він залишається ватажком п’ятої колони США і МВФ в Україні. Зовнішнє управління, сервільність і васальна залежність від лихварів, боргова кабала, жебрацькі зарплати й астрономічні тарифи — ось результат «реформ» Яценюка і його команди.

Гнівні філіппіки Бурбаків, Тетеруків та інших представників «народнофронтової» зграї з трибуни ВР — це визнання заслуг Віктора Медведчука як борця з американськими маріонетками, які довели країну до політичного, економічного і соціального колапсу. А вкрай низькі рейтинги «Народного фронту» — свідчення недовіри українського народу не лише до «Народного фронту», а й до заокеанських спонсорів цієї партії політичних лузерів і пройдисвітів.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ

Останні записи