Сьогодні на Дніпропетровщині за ініціативи обласної організації політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” стартувала «Естафета миру та єдності». Автоколона за мир проїхала сотні кілометрів Дніпропетровщиною і прибула на Харківщину, щоб передати естафету миру зі Сходу на Захід, з Півдня на Північ.

У місті Краснограді Харківської області відбулася урочиста зустріч дніпрян та харків’ян. На знак дружби, заради миру і процвітання України учасники естафети обмінялися символом життя – українським караваєм.

«Щиро вітаємо всю Харківщину та передаємо вам естафету миру та єдності від Дніпропетровщини. Ми проїхали сотні кілометрів, щоб об’єднати наші зусилля – За мир! За Юрія Бойка! За життя!» – сказала Марія Пустова, керівник Дніпропетровської обласної організації політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».

Естафету миру та єдності передали представникам Криму, Донецька, Луганська, Сум, Києва і Львова.

«Життя без миру неможливе. Юрій Бойко – єдиний кандидат у Президенти України від опозиційних сил, який знає, як повернути мир в країну, щастя в родину, об’єднати Україну від Сходу до Заходу, від Півночі до Півдня», – зазначила Марія Пустова.

Останні записи