Практично непомітно для українського суспільства пройшло триріччя нинішнього Кабміну. Прем’єр і не думає повноцінно звітувати ані перед парламентом, ані перед українським народом щодо виконаної роботи ‒ ні за три роки, ні за останній рік. На сайті Кабміну лише розмістили черговий досить дивний документ ‒ «Звіт Уряду 2018», де навіть не згадуються такі проблеми, як падіння промислового виробництва в Україні, рекордне зниження надходження іноземних інвестицій, і багато інших, актуальних і вкрай болючих для країни. Судячи з усього, і звітувати про те, як вирішуються ці проблеми, ні в парламенті, ні де-небудь ще прем’єр не збирається…

Виникає закономірне питання: а чим же зайнятий глава Кабміну? Адже явно не економікою країни. Пан Гройсман спокійно відповідає агентству «Інтерфакс-Україна», що зайнятий він створенням власної політичної сили для участі в парламентських виборах. Головними завданнями такої політичної сили прем’єр назвав створення умов для досягнення «стабільності, економічного зростання і загального благополуччя».

Цікаво, а що заважало Гройсману три роки на посаді прем’єра вирішувати ці завдання? Може, насправді у нього були інші пріоритети? І що означає «стабільність» у розумінні прем’єра? Стабільність злиднів українського народу? Стабільність зростання комунальних тарифів? Стабільність у щорічному зростанні цін на продукти в Україні на 10‒15%?

Очевидно, що прем’єр, який стурбований виключно власними політичними прожектами, Україні не потрібен. Як не і потрібні міністри, які називають співгромадян «мразью». Кабмін сьогодні знаходиться у стані злочинної бездіяльності та не вирішує невідкладних державних завдань, а зайнятий лише особистими економічними і політичними проектами.

Найшвидша заміна такого Кабміну ‒ найгіршого за якістю в останні кілька десятиліть ‒ на реально працюючий уряд професіоналів є першочерговим завданням забезпечення національної безпеки України.

Віктор Медведчук,

голова Політради партії

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ

Останні записи