Головне управління розвідки Міністерства оборони України опублікувало свою реакцію з приводу підготовки замаху на українського політика Віктора Медведчука, про що раніше повідомляли у так званому МГБ ДНР. Про це сьогодні написала низка інтернет-ЗМІ.

«Нам надіслали інформацію відповідні підрозділи, і вона не підтверджується. Це все фейки», ‒ повідомили в ГУР Міноборони.

«Організатором і виконавцем замаху є Головне управління розвідки України. Куратором призначений керівник ГУР МО Василь Бурба, розробкою займається його заступник Павло Яцюк. Співробітники СБУ займаються “стеженням за потенційними жертвами”», ‒ йдеться в інформації, яку нібито перевіряла військова розвідка.

«Відомо, що замах на Віктора Медведчука повинна зробити одна з спеціально підготовлених груп з числа військовослужбовців 8-го окремого полку спеціального призначення (в/ч А-0553), що базується у Хмельницькому. За нашими даними, зараз під керівництвом фахівців зі складу розвідувального управління Міністерства оборони США, які живуть у готелі “Арена”, на базі зазначеного полку проходять підготовку кілька груп так званих ліквідаторів», ‒ повідомлялося також в інформації так званого МГБ ДНР.

Сумбурна і непереконлива реакція Міністерства оборони, далека від конкретності, викликає ще більше запитань і підозр у широкої громадськості.

Що є «фейком»? Той факт, що співробітники СБУ стежать за Віктором Медведчуком? Або «фейком» є прізвища командирів частин і керівників служб ГУР? Хто прислав інформацію? Ким вона не підтверджується? Зрозуміти військову розвідку складно, тим більше що вони визнають: «Нам надіслали інформацію відповідні підрозділи, і вона не підтверджується». Виходить, свої ж підрозділи надають ГУР МО недостовірну інформацію?

Бачимо прагнення у складній ситуації і витримати лінію політичного керівництва, і уникнути проблем у майбутньому. Як у народі кажуть, «закосити під дурника». Складається враження, що в ГУР МО надіслали запит командиру частини: «Чи не готуєте ви замах на Медведчука?» З частини надійшла відповідь: «Ні!» І на підставі цього цирку шапіто для ЗМІ поширюється інформація про нібито непричетність Міноборони до підготовки замаху на Медведчука. Вкрай непереконливо!

Партія ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ

Останні записи