Партія «Слуга народу», маючи найвищий рейтинг напередодні парламентських виборів, з невідомих причин приховує список кандидатів, які боротимуться за депутатський мандат у мажоритарних округах. На цей факт в ефірі телеканалу NewsOne звернув увагу член партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Ілля Кива.

«Я чекав списків за мажоритарними округами партії «Слуга народу», оскільки хочеться зрозуміти і дізнатися, які люди йдуть у новий парламент. Але здавши списки кандидатів-мажоритарників до Центрвиборчкому, партія їх чомусь не оприлюднила. А це понад 200 осіб, які йдуть по мажоритарних округах», – зазначив опозиційний політик.

За словами Іллі Киви, мотиви приховувати цей список можуть бути різними, але, заявляючи про «нові обличчя», яких набирали в партію, було б непогано людям ці обличчя все ж показати.

«Соромно показати цих людей, страх втратити рейтинги? Що змусило вас приховати список?»  –звернувся політик до кандидата від «Слуги народу» під №29 Ірини Верещук.

Відповіді, на жаль, так і не прозвучало.

«Я вважаю, що всі кандидати-мажоритарники, особливо від найбільш рейтингової на сьогодні партії, повинні бути відомі суспільству. І суспільство має дати свою оцінку цим кандидатам», – додав Ілля Кива.

Останні записи