Принципова та послідовна політична позиція голови Політради партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ Віктора Медведчука викликає неприйняття у націонал-радикальних сил і влади, що заграє з ними. Сьогодні, коли напруження політичної боротьби зростає, методи, які вони використовують для атак на Віктора Медведчука, стають все більш брудними. Доказом тому є політичне цькування, що здійснюється із залученням правоохоронних органів, у тому числі ГПУ і СБУ.

На тлі абсурдних звинувачень, висунутих представниками ГПУ на адресу Віктора Медведчука, інформація про замах, що готується на голову Політради партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ, звучить більш ніж реалістично і загрозливо. Про реальність загрози свідчать заяви екс-президента України Віктора Януковича, як і інформація авторитетних ЗМІ, які повідомляють про те, що «за особистою вказівкою Порошенка СБУ і МВС сформували спеціальну групу для ведення оперативної розробки Медведчука й осіб з його найближчого оточення», щоб  «організувати замах на Медведчука, задіявши виконавців з “Правого сектора”, з метою його залякування або фізичного усунення в залежності від розвитку передвиборної ситуації на Україні». Це повністю підтверджує озвучені раніше заклики нардепа Парасюка, який заявив у Краматорську на засіданні громадської ради: «Я вважаю, що Медведчука потрібно знищити фізично, цим мають займатися спецслужби». І це ще одне підтвердження інформації про спільну роботу радикалів і влади.

У правоохоронних органів є достатньо інформації про погрози на адресу Віктора Медведчука. У лютому 2016-го було отримано повідомлення про те, що на нараді «бойового крила Майдану» в Будинку офіцерів за участю народних депутатів з «Народного фронту» Яценюка ‒ Левуса, Висоцького і Княжицького ‒ присутні наполягали на фізичній ліквідації Віктора Медведчука. За цим фактом правоохоронними органами порушено кримінальну справу, але її ніхто не розслідує, хоча фігуранти добре відомі.

У лютому 2018-го із закликами до фізичної ліквідації Віктора Медведчука виступив Дмитро Корчинський з «Братства».

Про готовність реалізувати злочинний задум ура-патріотів і радикалів ‒ «валити» реваншиста Медведчука «не замислюючись» ‒ у вересні 2018-го заявив затятий націоналіст Дмитро Ярош. Але всі ці погрози правоохоронні органи України залишили без уваги.

Неодноразово здійснювалися і збройні напади, захоплення, підпали офісу Віктора Медведчука ‒ в наслідок цього життя і здоров’я співробітників Руху були у небезпеці. Однак і в цих випадках правоохоронні органи виявляли злочинну бездіяльність: незважаючи на те, що ура-радикали викладали в Інтернет відеоролики з місця злочину зі своєю участю та робили зізнавальні заяви, до відповідальності вони й досі не притягнуті.

Ці факти свідчать про реальну загрозу життю Віктора Медведчука, який відкрито виступає за встановлення миру на Сході України і відновлення територіальної цілісності країни. Така позиція не влаштовує радикалів і владу: її представники неодноразово заявляли про намір фізично усунути неугодного їм суспільно-політичного діяча, ідеї якого сьогодні підтримують мільйони українців по всій країні.

Серйозності погрозам на адресу Віктора Медведчука додає і той факт, що на території України протягом останніх чотирьох років уже скоєно безліч резонансних замовних вбивств, а також політичних розправ, які так і не розслідувані.

Партія ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ

Останні записи