9 травня в Івано-Франківську представники ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ ‒ ЗА ЖИТТЯ вшанували пам’ять героїв, що загинули під час Великої Вітчизняної війні. Члени партії, активісти і містяни прийшли до Меморіального комплексу «Братське кладовище», щоб покласти квіти на братські могили солдатів, які загинули у запеклих боях за визволення Івано-Франківська.

Палатку ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ ‒ ЗА ЖИТТЯ було встановлено навпроти меморіалу. Відтак і прихильники політсили, і пересічні іванофранківці мали змогу долучитись до заходів, що проводились партійцями.

Окрім цього, Івано-Франківськ приєднався до всеукраїнського флешмобу «Повернемо символи Перемоги». Учасники акції закликали згорнути в Україні політику декомунізації щодо символів Великої Перемоги, відновити історичну справедливість, повернути ветеранам та їхнім нащадкам право віддавати честь Прапору Перемоги.

Однак флешмоб викликав невдоволення представників поліції, які, зрештою, й змусили його учасників згорнути плакати. У партії цей інцидент розцінюють як чергову спробу влади перешкодити проведенню пам’ятних заходів, організованих ОПОЗИЦІЙНОЮ ПЛАТФОРМОЮ – ЗА ЖИТТЯ на честь Дня Перемоги.

Останні записи