У Кіровограді (Кропивницькому) 2 березня відбулася V конференція Регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» в Кіровоградській області. У конференції взяли участь близько 150 делегатів.

Усі виступаючі одноголосно підтримали кандидатуру Юрія Бойка, як кандидата в Президенти України.

Голова обласної організації опозиціонерів Сергій Ларін у своєму виступі зазначив, що єдиний шанс зупинити нинішній режим – це підтримати і добитися перемоги кандидата від реальної опозиції.

«Соціологія всіх провідних компаній України показує, що такий шанс має єдиний реальний кандидат від опозиції, – це Юрій Бойко. Він лідер президентського рейтингу серед виборців Донеччини та Луганщини, Харківської та Одеської областей. У нього високий рівень довіри виборців по всій Україні. Це людина слова і єдиний політик в Україні, який здатен повернути мир на нашу землю і почати розвивати країну», – підкреслив Сергій Ларін.

У співдоповіді першого заступника голови обласної організації ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Андрія Тесленка та інших виступах активістів пролунала пропозиція до кандидатів-опозиціонерів, які зараз мають значно нижчий рівень підтримки, зняти свої кандидатури на користь Юрія Бойка.

«Сьогодні потрібно об’єднати зусилля для перемоги над нинішньою владою. А для цього відкласти в сторону власні амбіції та суперечності. І до 7 березня іншим менш рейтинговим кандидатам зняти свої кандидатури на користь єдиного кандидата від опозиції – Юрія Бойка. У нього найвищий рейтинг і є всі шанси на перемогу», – зазначив Андрій Тесленко.

Делегати V конференції Регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Кіровоградщини одноголосно підтримали звернення до кандидатів у президенти Олександра Вілкула та Євгенія Мураєва заради майбутнього України, заради перемоги опозиції зняти свої кандидатури на користь Юрія Бойка.

1 березня в Донецькій області пройшов З’їзд жінок України, участь в якому взяли понад 700 жінок-лідерів з усіх регіонів країни. Учасниці з’їзду звернулися до всіх кандидатів в президенти України із закликом зняти свої кандидатури на користь єдиного опозиційного кандидата від південного сходу Юрія Бойка, як найбільш рейтингового кандидата, що має всі шанси на перемогу над нинішньою владою.

Останні записи