Сьогодні під час засідання Комітету соціальної політики його учасники підтримали ініційований народним депутатом від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталією Королевською проект Постанови №10271 про відставку міністра Реви.

«Величезний дефіцит Пенсійного фонду, банкрутство Фонду соціального страхування, відсутність індексації пенсій, мізерні виплати чорнобильцям, переселенцям, сім’ям з дітьми … Все це – наслідки провальної соціальної політики, яку ведуть представники чинної влади. Але останньою краплею у цих знущаннях над людьми стали принизливі висловлювання міністра Реви на адресу переселенців і жителів непідконтрольних територій. За це Рева повинен негайно піти у відставку, і сьогодні профільний комітет соціальної політики підтримав цю вимогу!» – зазначила Наталія Королевська.

Нагадаємо, раніше за підтримки Наталії Королевської був поданий позов до Окружного адміністративного суду м. Києва проти міністра Реви за образливі висловлювання на адресу громадян України. Дії чиновника порушили статті Конституції України, Кримінального та Цивільного кодексів України, зокрема, ч. 2 ст.161 Кримінального кодексу України про дискримінацію людей за місцем проживання та розпалювання міжнаціональної ворожнечі (позбавлення волі на термін від 5 до 8 років з позбавленням права обіймати посади).

За словами Наталії Королевської, дії Реви – це ганьба для всієї нинішньої влади і повна дискредитація України в очах світової спільноти.

«За це міністр повинен понести і кримінальну, і політичну відповідальність. Також ми вимагаємо звіту уряду щодо стану справ у соціальній сфері та відставки Кабінету міністрів у повному складі! Потрібно перезавантажити владу, провести вибори до парламенту і сформувати нову команду, здатну захистити людей і вивести країну з кризи!» – резюмувала Наталія Королевська.

Останні записи