Сьогодні у парламенті відбулося засідання Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення, в ході якого було розглянуто звіт Кабінету міністрів за 2018 рік. Комітет визнав роботу уряду незадовільною.

«Три роки уряд відмовляється звітувати у парламенті. При цьому є чотири головних «досягнення» команди «реформаторів». Перше – рівень корупції, завдяки якому Україна увійшла до списку найбільш корумпованих країн світу. Друге – бідність, адже три чверті наших громадян змушені жити на 5 доларів у день. Третє – міграція, при якій від 8 до 10 мільйонів українців на постійній основі працюють за кордоном. І головне – це повне руйнування соціальної сфери бездарними реформами», – зазначила в ході засідання народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

Також парламентар нагадала, що досі не виконані рішення Конституційного суду щодо відновлення всіх пільг і виплат чорнобильцям і ветеранам Великої Вітчизняної — уряд ігнорує ці рішення в абсолютно антиконституційний спосіб.

«Вирок такому уряду однозначний – відставка. Ми будемо вимагати звіту прем’єра у парламенті і відставки всього Кабінету міністрів. Також ми підготували понад 200 законопроектів, спрямованих на стабілізацію ситуації у соціально-економічній сфері, і будемо домагатися, щоб вони були винесені до залу і проголосовані», – резюмувала народний депутат.

Останні записи