Державне бюро розслідувань повідомило про відкриття кримінальної справи проти співробітників Державної прикордонної служби та Державіаслужби через можливе зловживання владою або службовим становищем при наданні дозволів на перетин повітряного кордону України з Російською Федерацією під час недавнього перельоту голови Політради партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ Віктора Медведчука і кандидата у президенти України Юрія Бойка.

Спроби генерального прокурора Юрія Луценка звинуватити Віктора Медведчука та Юрія Бойка нещодавно ми охарактеризували як «черговий маразм останньої стадії». І як у воду дивилися. Тому що порушення ДБР кримінальної справи проти співробітників Держприкордонслужби та Державіаслужби можна описати двома словами: «Маразм міцнішав». Це вже передсмертна агонія тої влади, що йде.

Намагаючись за будь-яку ціну зімітувати законність політичного цькування Віктора Медведчука та Юрія Бойка, нинішня влада готова принести у жертву співробітників Державіаслужби і прикордонників, які діяли у повній відповідності до законодавства та нормативних інструкцій.

Ще 22.11.2016 Державіаслужба України дала відповідь з приводу прямих перельотів до Російської Федерації Віктора Медведчука, в якій говориться: «Звертаємо вашу увагу, що повітряне судно з бортовим номером P-4GEM має не російську реєстрацію – код вказує на реєстрацію Аруби (Нідерланди). Обмежень щодо виконання польотів іноземними повітряними судами не російської реєстрації з території України немає, за умови виконання процедур, описаних у Правилах надання експлуатантам дозволів на виліт з аеропортів України та приліт до аеропортів України».

Хочеться запитати генпрокурора, Кабмін і численну армію розслідувачів: де ви були тоді і всі ці роки? Чекали команди «фас»? Ми упевнені, що пролунає інша команда, і це буде команда «На вихід!». І вже зовсім скоро. Причому таку команду ви об’єктивно заслужили.

Партія ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ

Останні записи