Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ

Вся цивілізована міжнародна спільнота розуміє важливість культурного розмаїття для діалогу і розвитку. Більшість демократичних країн світу прагнуть законодавчо гарантувати і захищати культурні та мовні права всіх своїх громадян, представників різних національних громад. У цьому вони вбачають умову для підтримки громадянського миру, єдності, стимул до економічного і духовного розвитку своїх країн. Саме тому під егідою ООН щорічно 21 травня відзначається Всесвітній день культурного різноманіття в ім’я діалогу та розвитку.

Режим Порошенка зробив все, щоб викреслити Україну зі списку цивілізованих країн. Всі п’ять років вони сіяли розкол, ксенофобію і ненависть. В Україні цілеспрямовано знищувалося право людей говорити, слухати і вчитися рідною мовою. Замість діалогу, влада намагалася позбавити національні громади і мільйони російськомовних громадян права вважати Україну своєю Батьківщиною.

Важку спадщину режиму Порошенка буде подолано. ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ доб’ється скасування всіх дискримінаційних законів, якими антинародний режим, що йде, принижував українських громадян. В першу чергу Закону про забезпечення функціонування української мови як державної.

Після перемоги на виборах ми зробимо все, щоб у відповідності з Конституцією України забезпечити і захистити соціальні та культурні права громадян. Ми відновимо громадянський мир і культурний діалог в українському суспільстві. Ксенофобія і нетерпимість будуть подолані. Представники всіх народів і національностей зможуть вільно жити і працювати в Україні!

Останні записи