Такі слова сказав, виступаючи на Форумі громадських лідерів, воїн-афганець Леонід Кип’яченко.

«З 1987 по 1989 рік я був у демократичній республіці Афганістан. Я був офіцером, заступником командира батальону. Афганців-українців було дуже багато, близько чотирьох тисяч, а це кожен 4-й із 15 тисяч тих, хто загинув на території республіки Афганістан. Я можу сказати одне: хто б що сьогодні не казав, ми з честю виконали свій інтернаціональний обов’язок, адже тоді наказ був наказом. Сьогодні є багато проблем, але хотілося б, щоб змінилося ставлення держави до афганців. Так, пільги 25% йдуть у повному обсязі, але залишається бюрократична тяганина, щоб отримати інвалідність», — розповів Леонід Кип’яченко.

Він зазначив, що знає Юрія Бойко давно, і це справжній командир.

«Мої улюблені слова – немає поганих підлеглих, є погані командири. А от ви – справжній командир. І те, що ви допомагали нам, афганцям, і допомагаєте зараз, — ми за це вас дуже поважаємо, і вам віримо. Я вірю, що ви зі своєю командою принесете мир в Україну», — сказав Леонід Кип’яченко.

Всі учасники Форуму, а це понад 300 людей з усіх регіонів України, вшанували хвилиною мовчання загиблих в афганський війні.

У четвер, 14 лютого, у Києві відбувся Форум громадських лідерів. Його учасниками стали підприємці, аграрії, медики, афганці, народні депутати, представники місцевого самоврядування, громадські діячі. Вони приїхали до столиці, щоб висловити свою підтримку Юрію Бойку як кандидату у президенти України.

Останні записи