27 листопада 2018 року Печерський районний суд м. Києва у відкритому засіданні розглянув кримінальне провадження за депутатським зверненням Василя Німченка на постанову слідчого в ОВС першого слідчого відділу управління з розслідування кримінальних проваджень слідчими органів прокуратури та процесуального керівництва прокуратури м. Києва щодо незаконності закриття кримінального провадження № 42016000000000043 від 4 січня 2016 року щодо нардепа А. Левуса.

Печерський районний суд м. Києва детально вивчив аргументи і доводи щодо неповноти та однобічності досудового розслідування (внаслідок чого слідчим в ОВС було прийнято незаконне рішення про припинення кримінального провадження за фактом завідомо неправдивого повідомлення народним депутатом А. Левусом про вчинення злочину, поєднаного з обвинуваченням особи в особливо тяжкому злочині) і прийняв рішення скасувати постанову слідчого в ОВС. А також направити матеріали кримінального провадження до прокуратури м. Києва для продовження проведення досудового розслідування.

Таким чином суд у корені знищив чергову спробу Левуса — штатної шістки «Народного фронту» — уникнути відповідальності за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого частиною другою статті 383 Кримінального кодексу України («Завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину»). Цілком очевидно, що вигадки, викладені в пасквілях-доносах пана Левуса (нібито про вчинення лідером Громадського руху «Український вибір» тяжкого кримінально караного діяння, пов’язаного із закликами до «сепаратистських» дій, спрямованих на зміну меж території і державного кордону України, на повалення конституційного ладу в Україні в інтересах РФ), є виключно плодом хворої уяви представника «Народного фронту».

Рішення Печерського райсуду свідчить про те, що спроби єврореформаторів зробити кишеньковим правосуддя в Україні зазнали фіаско. Незважаючи на тиск радикалів і псевдопатріотів, які спробували встановити в країні диктатуру правового нігілізму, суд прийняв політично незаангажоване, неупереджене рішення.

Ось тільки справедливе правосуддя не влаштовує «фронтовиків», і вони намагаються диктувати суду свої умови, керуючись принципом «чого хоче влада, то має силу закону». Саме з цієї причини кримінальний злочин, скоєний народним депутатом Левусом ще в грудні 2015 року, протягом трьох років так і не було розслідувано. В результаті кругової поруки у правоохоронних органах і безпрецедентно цинічного політичного тиску, здійснюваного окремими депутатами Верховної Ради України, кримінальне провадження щодо пана Левуса неодноразово припинялося слідчими прокуратури, які ухвалювали незаконні рішення, що виправдовують його злочинні дії. Причому робилося це попри те, що наклепницькі звинувачення Левуса на адресу Віктора Медведчука та інших членів Руху не знайшли, та й не могли знайти підтвердження. А також всупереч численним заявам Служби безпеки України, Мін’юсту, ГПУ, Міністерства внутрішніх справ про те, що «Український вибір» працює виключно у правовому полі, згідно з Конституцією і законами України.

Той факт, що представники правоохоронних органів 4 (!) рази намагалися закрити кримінальне провадження щодо Левуса, говорить сам за себе — порушуючи процесуальні норми, переступаючи закон, правоохоронці виконують політичне замовлення яценюківсько-парубієвсько-барбуківської зграї, що представляє інтереси «вашингтонського обкому» в Україні. Для «Народного фронту» Віктор Медведчук як ідеолог «партії миру», що згуртувала мільйони українців, становить реальну загрозу. Адже саме Віктор Медведчук здатний консолідувати прагматичні політичні сили в країні, які не допустять подальшого розграбування України «партією війни і злодійства», ура-патріотами та радикалами усіх мастей.

 

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ

Останні записи