В інтернет-ресурсах поширюється інформація про випадок, який стався в окружній виборчій комісії 124-го виборчого округу. Зі звинуваченнями на адресу представників кандидата у президенти Юрія Бойка виступає 47-річна мешканка м. Червоноград, яка випадково дізналася, що її призначили головою дільничої вибочої комісії за квотою від Юрія Бойка без її згоди.

Штаб проводить власне розслідування щодо цього прикрого та незрозумілого для нас випадку.

Ми вважаємо цей інцидент провокацією проти єдиного реально опозиційного кандидата. Нам було відомо про можливе застосування брудних технологій, спрямованих на те, щоб зірвати роботу штабів, завадити на всіх етапах виборчого процесу політичній партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, яка заявила про підтримку Юрія Анатолійовича на виборах 31 березня 2019 року.

Не віриться у випадковість звинувачень, які починають з’являтися саме у той момент, коли рейтинг Юрія Бойка став стрімко зростати, особливо на Львівщині.

Виникає питання: кому вигідно позбавити опозицію представництва у ДВК та відволікати членів виборчого штабу, щоб вони змушені були займатися розв’язанням такого роду конфліктних ситуацій?

Дивує та насторожує те, з якою завзятістю прокуратура взялася розслідувати цей досить дрібній інцидент, у той час як справи про мільйонні зловживання, корупцію та інші кримінальні злочини залишаються без уваги.

Ми закликаємо усіх наших прихильників не звертати уваги на подібні провокації, яких буде ще чимало, та прийти на вибори і проголосувати за нашого кандидата. Єдиного реально опозиційного та рейтингового учасника виборчих перегонів, у якому вбачає загрозу для себе діюча влада.

Керівник виборчого штабу Інна Іваночко

Останні записи