18 квітня інформаційне агентство Reuters опублікувало інтерв’ю «Союзник Путіна – ймовірному новому президенту України: укладіть угоду і поверніть територію». Це інтерв’ю днем раніше у голови Політради партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ взяв журналіст Reuters Ендрю Осборн.

Матеріал впливового новинного агентства, а саме слова про «угоду», яких Віктор Медведчук жодного разу не вимовив під час інтерв’ю, викликали чималий інформаційний резонанс як в Україні, так і за кордоном.

Прес-служба Віктора Медведчука вказала Reuters на цю неточність, після чого інформаційне агентство внесло правки до свого матеріалу. Тепер заголовок на сайті агентства – Putin ally to Ukraine’s probable new leader: Reconcile with Moscow and get territory back (Союзник Путіна – ймовірному новому президенту України: примиріться з Москвою і поверніть територію). Слово «deal» (угода) повністю виключено.

Залишаючи за дужками питання про виникнення цієї неточності, заявляємо, що вказане виправлення носить принциповий характер. Повернення Донбасу в Україну, а України на Донбас, як і нормалізація відносин між Росією та Україною, не можуть і не повинні бути питанням торгів і угод. Це найважливіше завдання, що стоїть перед нами, і за його невиконання з деяких політиків виборці запитають уже завтра.

Ситуація на Сході України може бути врегульована лише під час прямого діалогу в рамках реалізації Мінських угод.

Прес-служба партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ

Останні записи