Про це заявив адвокат Максим Макушинський, коментуючи журналістам рішення суду, який розглядав апеляційну скаргу за позовом кандидата на пост Президента України Юрія Бойка до ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України».

Нагадаємо, мова йде про визнання протиправною бездіяльності мовника з приводу нерозміщення ролика кандидата на пост Президента України Юрія Бойка, який містив слова: «президент збагатів у десятки разів, українські пенсіонери збідніли вдвічі», та зобов’язання мовника розмістити такий ролик в ефірі телеканалу на підставі укладеного договору.

«Суд апеляційної інстанції з формальних підстав скасував рішення суду першої інстанції, яким було відмовлено у задоволенні нашої позовної заяви та залишено її без розгляду», – сказав Макушинський.

Він пояснив: це означає, що суд апеляційної інстанції відмовився досліджувати питання достовірності чи недостовірності твердження, що «президент збагатів у десятки разів, українські пенсіонери збідніли вдвічі».

«Тобто питання досі залишається відкритим. Водночас суд апеляційної інстанції скасував твердження суду першої інстанції, що діями або бездіяльністю ПАТ «НСТУ» не було порушено права позивача. Тож ми будемо повторно звертатися до ПАТ «НСТУ» з вимогою розмістити ролик кандидата в Президенти України Юрія Бойка в ефірі телеканалу», – зазначив Максим Макушинський.

Останні записи