Про це заявила керівник обласної організації політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» на Дніпропетровщині Марія Пустова.

На думку опозиціонерки, головний підсумок першого туру президентських виборів на Дніпропетровщині – це те, що в області виборці проголосували проти грабіжницьких псевдореформ, висловили недовіру нинішній владі і в той же час підтримали програму Юрія Бойка з відновлення миру і виходу України з кризи.

«Без жодного перебільшення, наш кандидат зміг знайти потрібні слова і рішення, щоб люди повірили у можливість змін», – впевнена Марія Пустова.

Крім того, Дніпропетровська обласна організація політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» вдячна засновнику ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрію Бойку, лідеру партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Вадиму Рабіновичу і голові Політради ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Віктору Медведчуку за глибоке розуміння місцевих проблем і потреб громадян.

«Ми бачимо, як зростає підтримка нашої політичної сили, і зробимо все для закріплення результатів, досягнутих на президентських виборах. У даний час кожен осередок ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Дніпропетровщини аналізує підсумки виборів, і починає підготовку до парламентської кампанії, яка, судячи з усього, носитиме гострий і безкомпромісний характер. Перший тур виборів президента навчив нас комплексно підходити до проблем територій, вести широкий і відкритий діалог з виборцями. Українське суспільство стрімко змінюється, і наше завдання – не відставати від вимог часу, навчитися боротися і перемагати заради Миру, в ім’я Життя!» – підсумувала керівник обласної організації політичної парті «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Марія Пустова.

Останні записи