У передсмертній агонії владна команда з останніх сил намагається зберегти свій вплив на країну. Виборчий штаб Порошенка йде «своїм шляхом» – розпалювання антиросійської істерії, русофобії, культивування «печерного націоналізму». Політологи, що асоціюються з інформаційною кампанією діючого президента, фонтанують маячними теоріями, щоб обдурити виборця і таким чином врятувати такий, що нестримно котиться в прірву, рейтинг свого кандидата.

Казки Тараса Чорновола про моє нібито посередництво у налагодженні зв’язків Володимира Зеленського з Російською Федерацією – не що інше, як плід нездорового уяви психічно неврівноваженого «політексперта», спроба оживити цинічну мертвонароджену тезу про те, що Порошенко – це нібито європейський вибір України, а Зеленський – це Росія. До речі, раніше той самий позбавлений фантазії Чорновіл і іже з ним розповідали абсолютно аналогічну казку про Юлію Тимошенко і нібито мої зв’язки з нею.

Хочу повідомити недалеким штабістам Порошенка, що позиція «будь-який противник нашого кандидата – ставленик Москви» є тупою і обмеженою. Оцінку їй українці дали ще в першому турі. Рекомендую команді чинного президента припинити вишукувати і перераховувати кремлівські зірки і хоча б за два тижні до виборів повернутися обличчям до України та її проблем. Вам це вже не допоможе, а от країні буде корисно.

Хочу заявити персонально для примітивно-обмеженого Чорновола і йому подібних: я категорично не підтримую ані Петра Порошенка, ані Володимира Зеленського у передвиборній боротьбі за пост президента України. У партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ твердо переконані, що жоден з цих кандидатів не здатний вирішити найболючіші для України проблеми і питання: встановити мир і припинити бойові дії на Донбасі, радикально змінити економічний курс країни з метою забезпечення громадян робочими місцями, збільшення їхніх доходів і припинити тарифний геноцид, зупинити розпалювання ненависті у суспільстві і забезпечити курс на реальне «зшивання» країни.

Віктор Медведчук,

голова Політради партії

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ

Останні записи