6 червня відбувся всеукраїнський об’єднавчий з’їзд політичної партії «Опозиційна платформа – За життя».

На з’їзді були озвучені стратегічні цілі партії, задекларовані основні програмні тези «Опозиційної платформи – За життя», прийнята передвиборна програма.

У своєму виступі голова Політради «Опозиційної платформи – За життя» Віктор Медведчук зазначив, що стратегічне завдання партії – принести мир в Україну, врегулювати конфлікт на Сході країни та припинити бойові дії.

«Сьогодні знаковий день для нашої партії. Він ще знаменний тим, що ми наш з’їзд, який впливатиме на долю нашої країни, проводимо у день великого православного свята – Вознесіння Господнього… І в цей день ми починаємо реалізовувати програму, яка означатиме наш шлях до перемоги, наш шлях, який вийде на фінішну пряму 21 липня. Ми зобов’язані принести мир в Україну. Ми зобов’язані врегулювати ситуацію на Сході країни, припинити бойові дії», – заявив Медведчук.

Він нагадав, що 29 січня 2019 року на з’їзді партії було прийнято План-концепцію врегулювання кризи на Південному Сході України, який сьогодні вже втілюється в життя. Зокрема, зазначив політик, мирний План-концепцію підтримали і в Донецьку, і в Луганську, і в Москві – відповідь залишається за Києвом.

«Але цю відповідь ми не отримали ні від кліки Порошенка, якому не потрібен був мир на Донбасі, йому потрібна була війна. Йому не потрібні були люди Донбасу, тому що вони ніколи не проголосували б за нього. Ми цю відповідь не отримали і від пана Зеленського і його команди. Ми чуємо різні заяви, відмовки, дешевий популізм, не більше. Ми зобов’язані реалізувати цей мирний план. І цей мирний план залежатиме в тому числі і від того, яким складом і в якій кількості ми прийдемо в парламент, отримавши довіру наших громадян. Тому що ми повинні дати відповідь Донецьку, Луганську і Москві в питанні того, що мирний план виконання Мінських угод – це те, що ми обов’язково зробимо і обов’язково реалізуємо», – підкреслив Медведчук.

Останні записи