ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ ініціює внесення на розгляд Верховної Ради України закону про списання заборгованості громадян України за комунальні послуги. Про це заявив голова Політради ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ ‒ ЗА ЖИТТЯ Віктор Медведчук на Всеукраїнському надзвичайному з’їзді.

У роботі з’їзду ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ ‒ ЗА ЖИТТЯ взяли участь приблизно 1500 делегатів ‒ представників політичних сил, громадських організацій і рухів, які виступають за мирне врегулювання конфлікту на Сході України та реінтеграцію Донбасу.

«Тарифи на газ для населення зросли на 1080%, тарифи на опалення ‒ на 1240%, тарифи на воду гарячу і холодну ‒ на 560‒650%, на електроенергію ‒ на 380%. Ціни на м’ясо-молочні, хлібобулочні вироби зросли на 280‒350% за ці роки. На овочі ‒ на 400%. На всі продукти без винятку ціни зросли на 58‒542%. Вдумайтеся у ці цифри. Це не просто кошмар. Це знищення країни і знищення нашого народу», ‒ підкреслив політик.

«Заборгованість, яка сьогодні існує, з заробітних плат і комунальних послуг стає дедалі більше. Заборгованість за комунальні послуги за ці роки, з 2013-го, зросла у 4 рази: була 12 млрд, сьогодні становить 47,7 млрд», ‒ повідомив Медведчук.

Він зазначив, що у практиці чинного законодавства і у практиці України був випадок, коли кілька років тому Верховна Рада прийняла закон про списання заборгованості за комунальні послуги. «Але тоді списали заборгованості енергетичних компаній перед державною НАК «Нафтогаз» в обсязі 26 млрд грн, тобто списали борги олігархам», ‒ уточнив політик.

«Я пропоную сьогодні нашим депутатам ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ ‒ ЗА ЖИТТЯ і нашому кандидату Юрію Анатолійовичу Бойку ініціювати подання в парламент закону про списання заборгованості громадян України, які зубожіли в результаті цієї реформаторської влади. Я думаю, це буде правильний крок і щодо наших людей», ‒ підкреслив Віктор Медведчук.

Останні записи