ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ буде протистояти спробам влади нав’язати Україні курс у НАТО. Про це заявив голова Політради ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ ‒ ЗА ЖИТТЯ Віктор Медведчук на Всеукраїнському надзвичайному з’їзді.

За його словами, офіційний Київ, продавлює ініціативу закріпити курс України в НАТО навіть у преамбулі Конституції, грубо ігноруючи і правові принципи, і думку громадян своєї країни. «Вдумайтеся, у розділ, де йдеться про те, що з метою зміцнення громадянської злагоди на землі України (так звучить цей текст в Основному Законі сьогодні), додається, що саме з цією метою Україна має йти в НАТО. У той Північноатлантичний альянс, який за результатами соціологічних досліджень останні два роки не набирає більше 40‒42% підтримки. А 35‒36% категорично виступають проти НАТО», ‒ зазначив Віктор Медведчук.

«Хіба це не злочин проти мільйонів громадян, які сьогодні так не вважають? Хіба це не загроза краху державності? Це те, що, на мій погляд, сьогодні являє собою найбільшу небезпеку ‒ небезпеку існуванню держави Україна як країни і єдиного українського народу як народу, який живе у цій країні, ‒ заявив політик. ‒ Така політика влади, на мій погляд, є кричуще злочинною».

Політик нагадав відомі слова дуже популярного радянського барда Булата Окуджави: «Вселенский опыт говорит, что погибают царства не оттого, что тяжек быт или страшны мытарства. А погибают оттого (и тем больней, чем дольше), что люди царства своего не уважают больше».

«Хіба це не про нашу державу? Хіба це не про нашу тупу й обмежену владу, яка намагається нав’язати те, що не нав’язується? З метою якої громадянської злагоди влада намагається визначити долю всієї нашої країни? Це злагода? Я вважаю, це винятковий цинізм влади, який ми не може терпіти», ‒ впевнений Віктор Медведчук.

Останні записи