Постанова ЦВК про закриття виборчих дільниць у Російській Федерації не лише позбавляє мільйони українців, які виїхали на навчання або заробітки в РФ, гарантованого Конституцією України права на вільне волевиявлення, не лише обмежує участь громадян країни у виборчому процесі, а й готує грунт для масових фальсифікацій і зловживань на користь влади.

Очевидно, що у керівників місцевих виборчих штабів, партійних організацій та дільничних комісій є інформація, хто з місцевих жителів виїхав за кордон на заробітки, зокрема в РФ. А дані про перетин кордону громадянами України, якими володіє влада, можуть допомогти в роботі організаторам і безпосереднім виконавцям цієї фальсифікаційні схеми.

Заяви представників української влади та її клевретів про те, що ЦВК ухвалила постанову про перенесення виборчих дільниць з РФ, турбуючись про безпеку українських громадян, ― цинічна маніпуляція. Чого лише варті заяви міністра закордонних справ Павла Клімкіна, який пропонує українцям, щоб проголосувати, їхати в Фінляндію, Грузію і Казахстан! Або керівника виборчих програм соросівського проекту «Опора» Ольги Айвазовської, яка стверджує, що це не має особливого значення і на результати виборів не вплине. Пані Айвазовська (яку, напевно, за особливі заслуги на соросівській грантоїдській ниві керівництво Open Society Foundations призначило головою правління міжнародного фонду «Відродження») добре усвідомлює, що таке рішення кардинально вплине на вибори, забезпечивши необхідні для ляльководів із США результати голосування.

Провладні політики турбуються не про безпеку українців, вони керуються виключно шкурницькими інтересами: як, маючи величезний антирейтинг і мінімальну підтримку населення, залишитися при владі, щоб уникнути відповідальності за скоєні злочини, щоб і далі грабувати народ і країну.

Українська (а правильніше було б сказати ― проамериканська) влада ― ці ручні маріонетки «вашингтонського обкому» ― панічно боїться перемоги «Опозиційної платформи ― За життя», оскільки ми здатні зупинити кровопролиття на Сході України. Здатні «зшити» країну, повернути Донбас в Україну та Україну на Донбас. Здатні вивести країну з-під американського ярма зовнішнього управління.

Цілком очевидно, що постанова ЦВК, яка ухвалювалася з подачі українського (проамериканського) Міністерства закордонних справ, писалася не в Україні, а у Вашингтоні. Вона відповідає інтересам не українського народу, а американських політиків і фінансово-промислових груп, які, перетворивши Україну на сировинний придаток Заходу, хочуть вже у найближчому майбутньому отримати її чорноземи, приватизувати за безцінь державні підприємства, знищити газотранспортну систему.

І забезпечити виконання всіх «хотєлок» США здатна тільки ця антинародна влада, яка проводить щодо своїх громадян політику тарифного геноциду і «печерного націоналізму». Тому для «вашингтонського обкому», для Сороса, який утримує в Україні сотні грантоїдських структур, потрібні лише виборці, які «правильно голосують», які зможуть забезпечити на виборах перемогу американських маріонеток, повністю підконтрольних своїм заокеанським господарям.

Віктор Медведчук,

«Опозиційна платформа ― За життя»

Останні записи