У суботу, 15 червня, представники ОПОЗИЦІЙНОЇ  ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ подали документи до ЦВК для реєстрації кандидатами в народні депутати України по загальнодержавному багатомандатному округу.

Сплав молодості та досвіду – так можна охарактеризувати список ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ. У команді миру – ефективні управлінці, антикризові менеджери, які конкретними справами довели свій професіоналізм. Це молоді люди і вже досвідчені державники, які знають, як вивести країну з кризи, відродити економіку і забезпечити громадянам гідний соціальний захист.

У партії також є свій кандидат в прем’єр-міністри – Юрій Бойко.

У списку опозиціонерів витримано квотний принцип: більше 30% кандидатів – це жінки.

Своїми пріоритетами команда миру ставить припинення конфлікту на південному сході України, зниження цін на газ, вирішення соціальних питань громадян, відновлення економіки. ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ знає, як цього домогтися, вірить в підтримку людей і свою перемогу на парламентських виборах.

Згідно з результатами опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС), ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ впевнено посідає друге місце в рейтингу партій.

Так, якби парламентські вибори проводилися найближчої неділі, партію «Слуга народу» готові підтримати 48,5% респондентів. На другому місці ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ – 11,8% підтримки виборців.

У «Опозиційного блоку – Партії миру і розвитку» – 0,9%, у партії «Наші» – 0,7%, у «Відродження» та «Самопомочі» – по 0,6%.

Опитування проводилося з 26 травня по 7 червня. Опитано 2021 респондент у 110 населених пунктах усіх регіонів України (крім АР Крим). У Луганській і Донецькій областях – тільки на контрольованій території. Статистична похибка вибірки не перевищує 3,3%.

Останні записи