Сьогодні, 20 лютого, відзначається Всесвітній день соціальної справедливості. У цей день було проголошено принципи і завдання соціального розвитку сучасного суспільства. Але ці принципи в Україні нинішній режим цинічно розтоптав.

Ми живемо у найбільш соціально несправедливій країні Європи. Такою вона стала всього за п’ять років завдяки бездарній і нелюдській владі, нездатній поліпшити життя власних громадян.

Політика соціального геноциду перетворила права і захист людей на фікцію, а українців поставила на межу злиднів.

Бездумне кількаразове підвищення тарифів, нестримне зростання цін на найнеобхідніші продукти і ліки, штучне стримування зростання пенсій і зарплат, які не встигають за темпами інфляції, — все це показники непрофесійності і бездарності нинішнього режиму.

Це треба припинити! Люди повинні бачити перспективу, а не знущальне ставлення влади до себе.

Ми зламаємо систему соціального геноциду українських громадян! Ми повернемо тарифи до нормального рівня і знизимо ціну на газ. Ми забезпечимо гідний рівень зарплат і пенсій. Люди повинні жити, а не виживати!

Мільйони людей в Україні потребують захисту і справедливості. Мирні ініціативи та ефективна соціальна політика — основні принципи роботи майбутньої влади.

Ми зможемо повернути людям гідний рівень життя і впевненість у майбутньому.

За нами Правда! Ми переможемо!

 

Юрій Бойко,

засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ

Останні записи