З 1 травня 2019 року в Україні на 30 копійок за кубометр знижено ціну на газ для населення. Це рішення стало результатом жорсткої позиції партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, яка розкрила корупційні схеми НАК «Нафтогаз України», уряду Гройсмана та кримінально-корупційну формулу «Дюссельдорф+», використовуючи яку наживалися бізнес-структури від влади.

Розкриваючи корупційні схеми влади, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ домоглася скасування постанови Кабінету Міністрів у тій частині, згідно з якою за планами, нав’язаними Міжнародним валютним фондом, з 1 травня ціна мала зрости до 9800 гривень. Ми зупинили це кримінальне свавілля уряду Гройсмана та НАК «Нафтогаз України» і змусили їх не лише не підвищувати, а й знизити ціну.

Однак зменшення ціни на 30 копійок за кубометр, або на 300 гривень за 1000 кубометрів, є цинічним обманом людей і не відповідає тим можливостям, які має сьогодні влада для зниження ціни на газ для населення. Навіть ця ціна – продовження політики тарифного геноциду і курсу на зубожіння населення. Але вкрай важливо, що нашій партії вдалося переломити тенденцію нескінченного корупційного підвищення цін і фактичного грабежу простих українців.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ продовжуватиме боротися за кардинальне зниження тарифів на газ для населення до 3800–4000 гривень. І ми боремося за це зниження не на словах, а на ділі.

Делегація ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ у складі голови Політради партії Віктора Медведчука та Юрія Бойка 22 березня провела переговори із прем’єр-міністром Російської Федерації Дмитром Медведєвим і головою правління ПАТ «Газпром» Олексієм Міллером. Домовленості, досягнуті на цих переговорах, дозволяють знизити ціну на газ для кінцевого споживача на 25%. Реальність цих домовленостей підтверджена на найвищому міжнародному рівні президентом РФ Володимиром Путіним під час його візиту до Пекіна. Також прем’єр-міністр РФ Дмитро Медведєв підтвердив, що «ці пропозиції залишаються на столі і можуть бути застосовні до нового українського керівництва».

Крім того, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ запропонувала істотне зниження ціни на газ українського видобутку за рахунок виключення з неї ПДВ і плати за користування надрами. Ми знаємо, як кардинально знизити ціну на газ, і змусимо владу, як діючу, так і майбутню, йти цим шляхом в інтересах наших громадян.

Партія ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ

Останні записи