Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ

Шановні співвітчизники!

Влада продовжує лицемірно вкидати в суспільство цинічну брехню щодо канонічної Української православної церкви.

Чергова безпідставна й цинічна провокація проти намісника Києво-Печерської лаври демонструє, що нинішній режим продовжує тиснути на представників канонічної УПЦ, які не підтримують позицію нинішнього режиму щодо так званого томосу.

Цинізм режиму та «правоохоронців», які його обслуговують, нескінченний. Саме вони є головними провокаторами в країні, а окремі «правоохоронці» виконують роль царської охранки, як в дореволюційній Росії – займаються політичним розшуком та переслідуванням незгодних.

Але дні їх полічені – сьогодні владі вже ніхто не довіряє. Громадяни не вірять в потрібність придуманого режимом воєнного стану, не вірять в обіцянки влади, її здатність зупинити війну і економічну катастрофу, не вірять в спекуляції та провокації проти канонічної православної церкви.

Канонічна православна церква проповідує мир та єдність в Україні. Довіра до неї у суспільства в багато разів вище, аніж до нинішньої збанкрутілої влади.

Ми вимагаємо від правоохоронців негайно припинити репресії проти ченців та духовенства канонічної УПЦ, дотримуватися Конституції та законів України. Виконавців та замовників провокацій ми попереджаємо про неминучу кримінальну відповідальність за порушення Конституції та фабрикацію звинувачень.

Після перемоги ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ забезпечить право громадян на свободу совісті та віросповідання. Втручання держави в справи релігійних громад буде припинено. Всі винні в порушенні Конституції, обмеженні прав людини будуть притягнуті до відповідальності.

Ми зупинимо репресії проти церкви та захистимо право громадян на свободу віросповідання!

 

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ

Останні записи