Про це відомий лікар-акушер Михайло Макаренко заявив в ході Форуму громадських лідерів, який пройшов в Києві.

Він зазначив, що знайомий з Юрієм Бойком вже близько 20 років, і за цей час безліч разів переконувався в його прагненні допомагати людям.

Михайло Макаренко розповів, як Юрій Бойко допоміг придбати реанімаційний комплекс для недоношених дітей: «Я хочу вам навести один приклад. Це було 17 років тому, і стояла проблема з тим, що багато передчасних пологів, і діти до 500 грамів помирають. Ми обговорювали це з Юрієм Анатолійовичем, і він запитав – що можна зробити? Я розповів йому, що в США створений і тільки почав випускатися реанімаційний комплекс для глибоко недоношених дітей, і якщо його придбати, це допоможе виправити ситуацію. І яке ж було здивування всіх лікарів, коли через деякий час цей комплекс з’явився у нас в пологовому будинку. Скільки ми врятували дітей! Скільки щастя ми принесли в сім’ї! Навіть ось цей один випадок вже говорить про те, хто є хто. І я можу навести ще масу таких прикладів».

Михайло Макаренко закликав присутніх нічого не боятися і провести виборчу кампанію так, щоб люди повірили в те, що зміни можливі, повірили саме Юрію Бойку. «Саме люди, які проголосують за Юрія Бойка, і будуть індикатором роботи нашої команди», – підкреслив він.

У четвер, 14 лютого, в Києві відбувся Форум громадських лідерів. Понад 300 людей з усіх регіонів України приїхали в столицю, щоб висловити свою підтримку Юрію Бойку. Серед учасників Форуму – підприємці, аграрії, медики, афганці, народні депутати, представники місцевого самоврядування, громадські діячі.

Михайло Макаренко – доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України, головний лікар Київського міського пологового будинку №5.

Останні записи