Про це під час виступу з трибуни Верховної Ради заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Михайло Папієв.

Він також звернувся до голови Верховної Ради з проханням поставити на сигнальне голосування Виборчий кодекс та не затягувати з вирішенням питання щодо зменшення ціни на газ.

«Чим займається Верховна Рада сьогодні? Наразі ми розглядаємо Виборчий кодекс. Подивіться порівняльну таблицю. Там навіть немає редакції Комітету. Верховна Рада робить вигляд начебто вона чимось займається, думаючи, що в нас такі недолугі люди, що вони не зрозуміють цього. Треба визнати, що цей склад парламенту прийшов до свого логічного кінця. Звертаюсь до голови Верховної Ради – давайте завтра поставимо на сигнальне голосування Виборчий кодекс. Ви побачите, що він немає голосів сьогодні. І після цього перейдемо до тих важливих речей, на які чекають люди. ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ закликає всіх вирішити одну з найболючіших проблем сьогодення – зменшити ціни на газ та тарифи», – заявив народний депутат.

Парламентарій також зазначив, що ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ має всі можливості для того, щоб зменшити ціну газу до 3 800 грн за тисячу кубометрів.

«На сьогодні ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ довела, що ми маємо всі можливості зменшити ціну газу  на 25%,  якщо перейти на прямі договірні поставки з РФ. Також потрібно терміново вирішити питання продовження контракту на транзит газу територією України, адже він завершується вже  наприкінці цього року. Давайте зробимо цей простий крок. Поки політики займаються виборами, прийде опалювальний сезон, і після цього знов доведеться позичати та казати, що щось там не вийшло. Давайте зробимо те, чого від нас чекають люди. Те що стосується підвищення пенсій, тарифів та миру в Донбасі», – резюмував Михайло Папієв.

Останні записи