Кількість відділень «Ощадбанку» за останні п’ять років скоротилася з 5504 до 3141, тобто на 43%. Таке суттєве скорочення філіальної мережі значно обмежило доступ громадян, в першу чергу пенсіонерів, до банківських послуг. Про це заявив народний депутат, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, Михайло Папієв.

«За п’ять років закрито майже 2,5 тисячі відділень «Ощадбанку». Влада називає це оптимізацією. Але факт очевидний – влада обмежує доступ громадян до державних банківських установ. Найбільше від цього страждають пенсіонери, які отримують пенсію через «Ощадбанк», платять там за комуналку. Літнім людям важко діставатися до банківського відділення, якщо воно знаходиться далеко від дому. Але горе-менеджерів це не цікавить – їм плювати на простих людей. Про те, що на державні компанії та установи в першу чергу покладена соціальна функція, вони навіть чути не хочуть», – сказав опозиційний політик.

За його словами, закриття відділень «Ощадбанку» яскраво ілюструє політику нинішньої влади в цілому. «Влада скорочує все, що пов’язано з соціальною підтримкою людей. «Пенсійна реформа» обмежує право на отримання пенсій, «медреформа» робить медичні послуги недоступними для людей, «реформа освіти» позбавляє можливості вчитися рідною мовою. Підвищувати ця влада може тільки тарифи і ціни. Однак терпіння громадян на межі – зашморг на їхній шиї затягнутий надто вже туго», – підкреслив Михайло Папієв.

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ виступає за кардинальну зміну державного курсу. Антинародній та антисоціальній політиці нинішньої влади має бути покладено край. А сама ця влада повинна відправитися туди, де їй саме місце – в політичне небуття. Після нашої перемоги на виборах ми створимо всі умови, щоб люди могли жити гідно – отримувати нормальні зарплати і пенсії, мати надійний соціальний захист, бути впевненими в завтрашньому дні. У нас є чіткий план, як цього добитися. І ми його обов’язково реалізуємо», – резюмував народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Останні записи