Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Михайло Папієв заявив під час виступу з трибуни Верховної Ради у п’ятницю, 7 грудня.

«Авторитет Верховної Ради знаходиться на такому рівні, що у народних депутатів немає стимулу приходити до зали парламенту, вести тут дискусію, піднімати нагальні питання, які, зокрема, стосуються тарифів, зарплат, пенсій тощо», – зазначив опозиційний політик.

За його словами, не виконується навіть коаліційна угода, укладена в 2014 році. «Які пункти коаліційної угоди виконані? Де закон про спеціальні та тимчасові слідчі комісії? Де багато інших законів? І взагалі, які на сьогодні питання вирішує Верховна Рада, окрім «одобрямсу» ініціатив на кшталт закону про Державний бюджет на 2019 рік, який має абсолютно антисоціальний характер?» – підкреслив Михайло Папієв.

Опозиціонер наголосив на необхідності зниження тарифів на газ. «Народними депутатами, керівниками практично всіх фракцій внесено проект Постанови про визнання Постанови Кабміну №867 такою, яка має бути скасована. Не може ціна на газ бути 8,5 тис грн за тисячу кубометрів, вона має бути щонайменше вдвічі нижчою. Прибуток «Нафтогазу» склав 40 млрд грн, наступного року складе 90 млрд грн. І все це за рахунок людей, яким недоплачують пенсії та зарплати і з яких сьогодні деруть три шкури, для того щоб комусь добре жилось і щоб хтось перераховував матері премію мільйонами доларів», – зазначив парламентарій.

Він також розкритикував роботу Кабінету Міністрів. «Який уряд – так і живе країна. Назвіть хоча б одне питання, на яке він дав відповідь. По ціні на газ, по в.о. міністра охорони здоров’я Уляні Супрун відповідей немає», – сказав Михайло Папієв.

Останні записи