Про це розповів журналістам народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Михайло Папієв, коментуючи опубліковану доповідь ООН “Індекс щастя 2019” (World Happiness Index), де Україна посіла 133-тє місце з 156 країн. У рейтингу Україна – сусідка Чада, Ефіопії, Свазіленда та Уганди.

«За оцінками ООН, країна увійшла в топ-15 країн з негативною динамікою рівня щастя за останні 10 років. При чому, падіння рівня щастя відбулося після 2014 року. Якщо у випуску за 2013 (базовий період 2010-2012 рр.) Україна займала 87 місце в середині рейтингу, випереджаючи Латвію (88), Румунію (90), Китай (93), Сербію (106), Угорщину (110), Грузію (134), Болгарію (144), то в останніх 3-х випусках рейтингу (базовий період 2014-2018) через війну і економічної кризи країна стабільно потрапляє в топ-25 нещасних націй в світі», – зазначив Михайло Папієв.

За його словами, цьому сприяв політичний і економічний курс, який проводить нинішня влада.

«П’ятий рік триває збройний конфлікт на сході країни. Злочинність і збільшення неконтрольованого обігу зброї створює постійну загрозу життю, здоров’ю, майну. Навкруги тотальна корупція. Зарплати і пенсії з’їдає двозначна інфляція. Подорожчало все. Працювати ніде, а ті підприємства, які намагаються хоч якось утриматися на плаву, змушені скорочувати людей і зарплати. Мільйони українців масово виїжджають за кордон у пошуках роботи і кращого життя», – підкреслив Михайло Папієв.

За його словами, якщо не зупинити війну, то скоро не буде ні України, ні людей.

“Засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко, єдиний кандидат в президенти, у якого є реальний покроковий план повернення миру до України і команда професіоналів, яка знає, як підняти економіку і подолати бідність. “По-новому” вже пожили, давайте спробуємо жити нормально і благополучно”, – резюмував народний депутат.

Останні записи