9 травня народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Михайло Папієв разом з ветеранами Великої Вітчизняної війни та командою чернівецьких опозиціонерів, депутатами облради Олександром Болтуновим і Віталієм Левком взяли участь в урочистих заходах, присвячених Дню Перемоги, які пройшли в Чернівцях.

Вінки, квіти і гірлянда були покладені до монументів і пам’ятників Великої Перемоги, серед яких відреставровані за ініціативою Михайла Папієва танк лейтенанта П.Ф. Нікітіна, екіпаж якого в березні 1944 року першим увірвався до Чернівців і потім звільнив столицю Буковини від коричневої чуми, обеліск Перемоги, розташований на Соборній площі, та Меморіал Слави з Вічним Вогнем і 300-ми могилами воїнів-визволителів міста.

На жаль, не всі ветерани тієї страшної війни змогли пройти парадним маршем вулицями Чернівців. Їх вдома особисто привітав Михайло Папієв, вручивши квіти та книги, видані до 75-річчя визволення міста з його ініціативи.

«Ми довго готували і ретельно підбирали матеріали для книги, адже ще живий славний визволитель Чернівців – полковник Олександр Суров, головний наш екзаменатор. Сьогодні ми зобов’язані зберегти правдиву історію про Велику Вітчизняну війну заради майбутнього наших дітей. Ми не дамо переписати історію народу, який переміг коричневу чуму ХХ століття. Таке не повинно повторитися. Влада зобов’язана припинити спроби переписування історії та знущання неонацистів над пам’яттю загиблих», – зазначив Олександр Болтунов.

Для ветеранів війни, праці, дітей війни було організовано святковий вогник, в ході якого засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко телефоном привітав усіх присутніх, побажав здоров’я і взяв обіцянку зібратися в тому ж складі до 75-ї річниці Великої Перемоги.

«Український народ – народ-переможець, він, без сумніву, зайняв почесне місце серед народів, які принесли мир на планету. Всі ці п’ять років влада намагається переписати історію Великої Перемоги, намагається нав’язати думку про те, що ми нація поліцаїв, але сьогодні весь світ побачив, що генетичну пам’ять неможливо стерти. Ми – нащадки Переможців. Низький Вам уклін, дорогі ветерани, здоров’я, мирного і сонячного неба. Ніхто не забутий, ніщо не забуте!» – підкреслив Михайло Папієв.

Останні записи