«Всі ветерани, а це прикордонники, льотчики, підводники, моряки та інші, — всі підтримали кандидатуру Юрія Бойка на президентських виборах», – про це сказав, виступаючи на Всеукраїнському надзвичайному з’їзді ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ — ЗА ЖИТТЯ, Голова Київської обласної організації ветеранів, член президії Ради ветеранів України Микола Мартинов.

Він відзначив важливість участі у виборчій кампанії президента для ветеранів.

«Ветерани здобули велику перемогу у Великій Вітчизняній війні, відбудували Україну, яка увійшла до десятки провідних країн світу і за економічними, і за всіма життєвими показниками. Цю України ми любимо, цю Україну ми цінуємо.

Сьогодні ж ми бачимо справжній геноцид влади по відношенню до нас, ветеранів. Створюється враження, що їхнє головне завдання — щоб ми, ветерани, швидше пішли з цього життя. Дуже боляче дивитися, як нинішня влада ігнорує історичну правду, як розвиваються в суспільстві всілякі фобії, особливо русофобія. І це дуже страшно», – підкреслив Микола Мартинов.

Як людина, яка пройшла війну, він наголосив на важливості миру для України.

«Ми підтримали Юрія Бойка за його моральні якості, за розуміння соціальних проблем людей, а головне — тому що він виступає за мир. І ми, ветерани, віримо, що він зможе покінчити з цією нелюдською війною на сході нашої країни і встановить мир в Україні. А ми, ветерани, його підтримаємо, адже ветерани не здаються, і тому нас не подолати!» – резюмував Микола Мартинов.

Останні записи