В Одесі, в суботу, 6 квітня, відбувся туристичний перехід і велосипедне ралі “По Поясу Слави” на честь Дня визволення Одеси від німецько-фашистських загарбників.

З самого ранку на Алеї Слави в парку Шевченка до старту готувалися учасники щорічної Велосотки. У змаганнях взяли участь: народний депутат, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, Микола Скорік, депутати Одеської облради Роман Сеник і Князь Хачатрян, депутат Одеської міськради Олексій Єреміца, а також голова Березовського районної ради Віталій Мосійчук.

Депутат Одеської облради Віталій Саутенко став одним із спонсорів заходу, також опозиціонер підготував спеціальні призи для самого дорослого учасника та першій жінці, яка прибула до фінішу.

Цього року у змаганнях взяли участь понад 2 000 чоловік. Крім одеситів, приїхали велосипедисти з усіх куточків країни, а також зарубіжні гості з Нідерландів, Німеччини, Білорусії та Молдови.

Перед стартом гонки учасники поклали квіти до пам’ятника Невідомому матросу, а в другій половині дня учасників Велосотки традиційно зустрічали на фініші біля Меморіалу 411-ї батареї.

 

Останні записи