Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик, підбиваючи підсумки року з парламентської трибуни у середу, 19 грудня.

«2018–й став роком розчарувань українців. Не справдилися надії громадян на повернення миру. На жаль, ані президент, ані парламент не мали політичної волі щодо активізації мирного процесу та Мінських домовленостей. Навпаки ми спостерігаємо загострення конфлікту», – зауважив опозиційний політик.

Микола Скорик додав, що парламент прийнял абсолютно грабіжницький бюджет, який передбачає понад 400 мільярдів гривень на виплату зовнішніх боргів.

«Влада стверджує, що це запозичення попередників, але це неправда. Коли нинішні керівники держави стали владою, то борги складали 560 мільярдів гривень. Ми входимо в 2019 рік із сумою боргових зобов’язань на рівні 1 трильйона 260 мільярдів гривень», – наголосив парламентарій.

За словами Миколи Скорика, кредити від МВФ – це не перемога, а ганьба для держави. «Умови, які має виконувати Україна відповідно до меморандуму з МВФ є абсолютно непосильними для українських громадян. В першу чергу, це стосується зростання тарифів на газ», – зауважив опозиціонер.

Микола Скорик вимагає від парламенту негайно розглянути законопроект Юрія Бойка щодо встановлення обґрунтованої ціни на газ

«Засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко разом із групою народних депутатів зареєстрував законопроект №9403, в якому розрахував економічно обґрунтовану ціну на газ для всіх категорій споживачів. Ми наполягаємо, щоб цей законопроект був внесений в зал. Утім, на жаль, вирішити більшість питань, які турбують українців, можна буде лише після проведення президентських і парламентських виборів. Ми впевнені, що в новому році Україна отримає нормальну владу, яка принесе Україні мир та економічний розвиток», – підсумував народний депутат.

Останні записи