У суботу, 20 квітня, в селі Стрюкове Миколаївського району Одеської області пройшов Відкритий кубок зі спортивного автотуризму «ТИЛІГУЛ 2019». Традиційно змагання пройшли за підтримки опозиціонера, депутата Одеської обласної ради Князя Хачатряна.

Після реєстрації учасників народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик промовив вітальне слово і відзначив заслуги гонщиків, які щорічно демонструють неймовірні успіхи.

«Спортивний автотуризм – це випробування не тільки фізичної витривалості спортсменів, а й надійності машин. Завдання наших досвідчених пілотів – гідно виступити і подолати перешкоди, які підготували організатори Кубку. Бажаю нашим спортсменам витримки і удачі. Ми всі сподіваємося, що «ТИЛІГУЛ 2019» стане яскравим і цікавим, а наші гонщики вкотре підтвердять свій високий статус», – сказав парламентарій.

Учасники «ТИЛІГУЛ 2019» могли спробувати себе в одному з форматів: тріал – змагання на короткій дистанції до 1,5 км, де екіпажі демонструють майстерність в подоланні позашляхових перешкод: як природних, так і штучних, створених спеціально для перегонів; GPS-орієнтування на довгій дистанції (маршрут охоплює пересічену місцевість і триває 30 км). Оголошення остаточних результатів змагань відбудеться у неділю, 21 квітня.

Останні записи