Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик заявив журналістам у неділю, 17 березня.

У першу неділю Великого посту в Одесі відбулася Хресна хода, присвячена святу «Торжество православ’я». У ній взяли участь понад 10 тис. одеситів і гостей міста.

Духовенство та вірні Української православної церкви помолилися за якнайшвидше встановлення миру, а після служби у Спасо-Преображенському соборі обійшли з хрестами, хоругвами і мощами святих, привезеними з усієї області, Соборну площу.

Зі слів народного депутата від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Миколи Скорика, така велика кількість учасників Хресного ходу за мир свідчить про те, що громадяни України одностайні у своїх сподіваннях про якнайшвидше припинення війни.

«Та величезна кількість людей, які взяли участь у службі, свідчить про те, що мир в Україні – найголовніше для всіх громадян. Про мир у нашій країні моляться не тільки ті, хто прийшов сьогодні на Хресну ходу, мир і добро — у серцях усіх громадян України», — сказав Микола Скорик.

Очолив Хресну ходу митрополит Одеський та Ізмаїльський Агафангел, який нагадав віруючим, як важливо у тяжкі часи зберігати у серцях добро і взаєморозуміння, і побажав миру кожній родині і всій Україні.

Останні записи