Про це у коментарі журналістам заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик, коментуючи провокативні борди, які з’явилися вранці 21 червня в Одесі.

«Появу цих бордів я розцінюю як початок брудної та мерзотної кампанії проти нашої політичної сили. Як народний депутат я направив відповідні звернення до Національної поліції та Одеської міської ради. У цій ситуації однозначно повинен відповідати департамент благоустрою та реклами Одеської міськради, без відома якого розмістити будь-яку політичну рекламу у місті неможливо», — підкреслив Микола Скорик.

Він зазначив, що жоден рекламник без погодження з міською радою не взяв би на себе таку відповідальність.

«Я маю підстави так говорити, бо жодне рекламне агентство не в змозі розмістити будь-яку зовнішню рекламу у місті без погодження з відповідним департаментом. Я впевнений, що певні люди у міськраді сказали: ви робіть, а ми вас прикриємо. Інакше бути не могло. І я хочу звернутися до мера Геннадія Труханова: якщо це робилося за його спиною, то люди з департаменту благоустрою та реклами, які взяли на себе таку «сміливість», мають за це відповісти. Якщо цього не станеться, то відповідальність за ці дії автоматично лягає на пана Труханова і його команду», – підкреслив народний депутат.
Микола Скорик переконаний, що причиною чорного піару є страх опонентів ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

«Вони бачать рейтинги ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ і по Одесі, і по країні в цілому, а тому бояться нашої політичної сили. Але я хочу, щоб люди, які стали виконавцями цієї провокації чітко зрозуміли: ті, хто їм наказав це зробити, залишаться за лаштунками, а вони понесуть кримінальну відповідальність. Бо ми цього так не залишимо», — підкреслив Микола Скорик.

 

Останні записи