Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик заявив під час виступу з трибуни Верховної Ради у середу, 13 березня.

«Напередодні президентських виборів парламент виявився заблокованим абсолютно непотрібним, абсолютно політизованим законопроектом про мову, основна мета якого – виправдати передвиборчу кампанію чинного президента «Армія, мова, віра», – підкреслив він.

«Ми повинні займатися тим, що приносить користь Україні та її громадянам. Команда Юрія Бойка подала в парламент два законопроекти: щодо встановлення нормальної ціни на газ – вона не повинна перевищувати 4,9 грн за куб, а також щодо списання заборгованості населення за комунальні послуги. Але ці законопроекти не виносяться в зал. В зал не виноситься жоден законопроект, який стосується встановлення миру в Україні, натомість ми розглядаємо законопроект про мову, який абсолютно не на часі. Ніхто на українську мову не збирається нападати і ні від кого її не потрібно зараз захищати», – зазначив Микола Скорик.

Він звернувся до представників всіх штабів кандидатів в президенти, які не є технічними кандидатами від Петра Порошенка.

«Не треба займатись політичним піаром – всім кандидатам потрібно об’єднатися навколо того, щоб не дати Порошенку зробити фальсифікації. Потрібно зробити так, щоб відбулися дійсно чесні вибори, і люди мали змогу проголосувати за того кандидата, за якого вони хочуть. Щоб не було масштабних фальсифікацій і підкупу виборців, які готує штаб чинного президента», – сказав опозиційний політик.

Микола Скорик розповів, що зараз відбувається тиск на керівника виборчого штабу Юрія Бойка по Київському району м. Одеси Віктора Баранського. «Я хочу звернутися до керівництва Генеральної прокуратури та МВС, а також до працівників цих органів. Не займайтесь політичними репресіями. Зараз в Одесі відбуваються так звані слідчі дії щодо керівника виборчого штабу Юрія Бойка по Київському району м. Одеси Віктора Баранського. Його єдина провина – це його політична позиція, те, що він знаходиться в опозиції до чинної влади», – наголосив парламентарій.

Народний депутат також розкритикував роботу Верховної Ради. «Нинішній парламент допрацьовує останні місяці, і навіть в ці місяці він не може спромогтися зробити щось корисне для людей і для країни. Залишилося буквально кілька тижнів цієї влади. Ми повинні змінити країну на краще, відновити мир та розвиток», – резюмував опозиціонер.

Останні записи